Ziņas

Sabiedrība

Avārijā uz ceļa Gulbene-Smiltene gājuši bojā trīs cilvēki

Šodien ap plkst.13.40 uz ceļa Gulbene-Smiltene notika divu automašīnu sadursme, kurā dzīvību zaudēja trīs cilvēki, viņu vidū arī bērns, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Ungure.

1967.gadā dzimis vīrietis, vadot kādam Smiltenes uzņēmumam piederošu kravas automašīnu “MAZ”, izbrauca no mazāk svarīga ceļa un nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu “Audi 100”, kā rezultātā notika sadursme.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “Audi 100” vadītāja un pasažieris (bērns), kuru dzimšanas dati pagaidām nav noskaidroti, bet gāja bojā trīs automašīnas “Audi” pasažieri – 1938.gadā dzimusi sieviete, 2004.gadā un 1996.gadā dzimušas meitenes.

Tā kā visām bojāgājušajām bijis vienāds uzvārds, Ungure secinājis, ka viņas bijušas no vienas ģimenes. Kravas automašīnas šoferim nav bijušas autovadītāja tiesības, taču alkohola reibums viņam nav konstatēts. Šis šoferis patlaban ir aizturēts, bet vieglās automašīnas vadītāja ar bērnu nogādāta slimnīcā.

Ungure atklāja, ka par šo notikumu noteikti tiks sākts kriminālprocess, taču, tā kā vēl tiek skaidroti negadījuma apstākļi, no plašākiem komentāriem atturējās.

Kā novēroja aģentūra LETA, negadījumā vieglā automašīna ir pilnībā sadragāta. Kravas automašīna ir iegāzusies grāvī.

Negadījuma vietā ir apgrūtināta satiksme, taču tā nav ierobežota.

Autovadītājiem jārēķinās ar nelielu kavēšanos.