Ziņas

Sabiedrība

Avārija pie Bērzkroga ar traģiskām sekām

Avārijas vieta. Foto: Māris Buholcs

Šodien Priekuļu novadā pie Bērzkroga atkal noticis ceļu satiksmes nelaimes gadījums, šoreiz tas beidzies traģiski. Vidzemes policijas pārvalde informē, ka uz ceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona Veselavas pagastā pirms apdzīvotas vietas Bērzkrogs, atomašīna “ BMW X5”, braucot virzienā uz Madonu, nenoskaidrotu iemeslu dēļ iebrauca pretējās kustības joslā un sadūrās ar kravas automašīnu “Volvo”. Automašīnas “BMW” vadītājs negadījuma vietā gāja bojā.

Kā informē Valsts policijā, minētajā posmā ceļš pilnībā bloķēts. Valsts policija aicina satiksmes dalībniekus izvēlēties citu braukšanas maršrutu, lai apbrauktu negadījuma vietu!

Edruva.lv jau ziņoja, ka ceturtdien, 6.augustā, pie Bērkroga uz šosejas A2 notika smags negadījums, kurā arī vieglā auto, izbraucot pretējā braukšanas joslā, sadūrās ar kravas mašīnu. Satiksmes negadījumā cieta četri cilvēki, visi vieglās automašīnas pasažieri. Visvieglāk cieta 29 gadus vecs vīrietis, vissmagāk – 30 gadus veca sievite, kuru glābējiem nācās atbrīvot no mašīnas atlūzām ar hidraulisko instrumentu palīdzību. Cietušie ir arī divi mazi bērni gadu vecs puisēns un divus gadus veca meitenīte.

Viens komentārs

Reinis

Izsakam lidzjutibu jauniesa jaunajai gimenei. Sis jaunietis bija cela no slimnicas kur no rita naca pasaule delins. Loti skumji. Zel maminas un visu tuvinieku. Vinam bija tikai 24gadi.

Komentāri ir slēgti.