Ziņas

Kriminālziņas

Auto vada narkotisko vielu reibumā

Aizvadītajā piektdienā policijā tika saņemts zvans par neadekvātu automašīnas vadītāju Amats novadā, portālu eDruva informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Sintija Gulbe.

25.novembrī ap pulksten 22 policija tika informēta par neadekvātu automašīnas Renault Master šoferi Amatas novada Drabešu pagastā, netālu no degvielas uzpildes stacijas Ieriķos, kurš ar savu braukšanas stilu apdraud citus ceļu satiksmes dalībniekus. Saņemot iedzīvotāja zvanu, policija nekavējoties rīkojās un uz minēto vietu tika nosūtīta tuvākā ceļu policijas ekipāža.

Aprakstītā automašīna tika apturēta un konstatēts, ka 1991.gadā dzimušais vadītājs, iespējams, atrodas narkotisko vielu reibumā. Pārbaudot automašīnas salonu, policisti tajā atrada maisiņu ar zaļganbrūnu nezināmas izcelsmes vielu. Automašīnas vadītājs tika aizturēts un nogādāts ekspertīžu veikšanai, tāpat ekspertu rokās nodots maisiņš ar atrasto vielu. Policija noskaidro visus apstākļus un pateicas iedzīvotājam, kurš informēja par aizdomīgiem autovadītāju uz ceļa.