Ziņas

Sabiedrība

Augšlīgatnē jauna koncepta zīmola degvielas uzpildes stacija

KOOL DUS

Augšlīgatnē ir atvērta pirmā jaunā zīmola KOOL degvielas uzpildes stacija (DUS) ar Latvijā neredzēta koncepta mazumtirdzniecības veikalu, kurā bez gaidīšanas varēs iegādāties siltas uzkodas. Tās galvenokārt tiek gatavotas no Latvijā audzētiem pārtikas produktiem, un piedāvājumā ir arī citi vietējo zemnieku produkti. Tuvāko gadu laikā plānots izvērst KOOL ērtas iepirkšanās veikalu tīklu vēl vairākās vietās valstī.

Veikala būvniecībā un iekārtošanā izmantoti Latvijā ražoti kokmateriāli. Apmeklētāju ērtībām paredzēta atpūtas vieta un atsevišķa kafijas zona ar kafijas automātu, sīrupiem un silto vitrīnu uzkodām. Veikalā ir ļoti plaša tualete, kas piemērota arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

KOOL DUS veikalā nopērkami uz vietas pagatavoti brieža, liellopa un vistas gaļas burgeri, hotdogi ar tvaicētām desiņām, kā arī kartupeļi frī un veģetārie burgeri. Karstajā vitrīnā blakus kafijas automātam atrodas jau gatavi Latvijā ražoti burgeri, lai apmeklētājiem nebūtu jāgaida ēdienu vairākas minūtes. Desu cepšanai tiek izmantots grils ar lavas akmeņiem.

«Sagaidām, ka mūsu klienti būs rīta kafijas un brokastu pircēji. Jau pirmajās darbības dienās redzams, ka ap pulksten septiņiem no rīta sākas cilvēku pieplūdums. Tie lielākoties ir autovadītāji, kuri dodas uz darbu Rīgā vai pretējā virzienā. Savukārt vakaros KOOL kļūst par pieprasītu vieta Augšlīgatnes iedzīvotājiem un preču pārvadātājiem. Brauc daudz jauniešu ar motorolleriem, kas nozīmē, ka cenu līmenis apmierina arī šo pircēju grupu,» stāsta SIA KOOL Latvija valdes loceklis Sandis Šteins.

Mazumtirdzniecības uzņēmums SIA KOOL Latvija tika dibināts 2016.gada septembrī, un piesaistījis riska kapitālu 1,5 miljonu eiro apjomā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 620 001 eiro. 32,26% tā kapitāldaļu pieder Druvim Mūrmanim un Kristīnei Mūrmanei, 32,26% – alternatīvo ieguldījumu fondam ZGI-3, kurā investējusi attīstības finanšu finansu institūcija Altum, vēl 32,26% kapitāldaļu pieder kompānijai DAL Decision Alliance, bet 3,22% – SIA Duso.