Ziņas

Sabiedrība

Atvērta dāvanu saiņošanas darbnīca

Top noslēpums. Mārīte Purvišķe atvērusi dāvanu saiņošanas darbnīcu “Ziemassvētku rūķīšu mazais palīgs”Foto: Māris Buholcs

Šis laiks ir dāvanu un apdāvināšanās laiks. Tam piekrīt arī cēsniece Mārīte Purvišķe, kura tirdzniecības centrā “Nodus” atvērusi dāvanu saiņošanas darbnīcu “Ziemassvētku rūķīšu mazais palīgs”.

Darbnīcā var atrast arī nelielas un mīļas dāvaniņas, kas ir mājamatnieku gatavotas – pērlīšu eņģelīši, apgleznota zīda apsveikuma kartītes, rūķu tūtas, dāvanu maisiņi, svecītes un daudz kas cits.

“Pati pašreiz algotu darbu nestrādāju, man ir mazs bērniņš, taču tā nu sanāca, ka ģimene pamudināja Ziemassvētku laikā atvērt šo dāvanu saiņošanas darbnīcu. Pagaidām grūti spriest, bet cilvēki iet garām, paskatās un pamazām arī ievēro, ka te kaut kas jauns atvērts,” saka M. Purvišķe un teic, ka šis viņai būs izmēģinājuma mēnesis, lai pati, iespējams, arī tālāk domātu, kā savu talantu likt lietā.

“Neesmu nekur īpaši mācījusies ne zīmēt, ne dāvanas saiņot. Man tas vienkārši padodas. Turklāt domāju, ja ejam ciemos, dāvanas pieklājas iesaiņot. Tas parāda mūsu attieksmi pret dāvanas saņēmēju. Vienmēr taču ir patīkami saņemt glīti iesaiņotu dāvanu,” saka dekorētāja, norādot, ka viņai Ziemassvētku laiks ir mīļš un tuvs.

“Man nepatīk komercializētie Ziemassvētki. Domāju, šajā laikā mīļajiem jādāvina pašu rokām darinātas, veidotas un lolotas dāvaniņas. Nedomāju, ka Ziemassvētki ir laiks, kad dāvināt televizorus, mobilos tālruņus, veļas mazgājamās mašīnas vai automašīnas. Man apdāvināšanās Ziemassvētkos asociējas ar ko citu. Atceros, bērnībā šajā svētku laikā man gribējās iepriecināt katru. To tagad redzu savā divpadsmit gadus vecajā meitā. Man prieks, ja bērni prot izdzīvot dāvināšanas prieku un izbaudīt brīnumu laiku,” domās dalās M. Purvišķe.

Liene Lote Grizāne