Ziņas

Sabiedrība

Atsevišķos ceļu posmos Vidzemē šorīt apgrūtināta braukšana

Iespējama apledojuma un neliela sniega dēļ šorīt atsevišķos valsts galveno autoceļu posmos Vidzemē ir apgrūtināta braukšana.

Kā liecina VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) apkopotā operatīvā informācija, patlaban braukšanas apstākļi ir apgrūtināti pa autoceļu Pļaviņas-Madona-Gulbene visā garumā, kā arī Siguldas šosejas posmos no Augšlīgatnes līdz Raunai un no Virešiem līdz Igaunijas robežai, autoceļa P27 Smiltene-Gulbene posmā no Taurēm līdz Gulbenei un Valmiera šosejas posmā no Braslas līdz Stalbei.

Pa pārējiem lielajiem ceļiem braukšanas apstākļi šorīt ir apmierinoši, tomēr, neraugoties uz to, LVC aicina autovadītājus nezaudēt modrību, jo meteorologi šodien prognozē strauju temperatūras pazemināšanos, līdz ar to ceļi visā valsts teritorijā var kļūt apledojuši un sniegoti.

Saskaņā ar prognozēm, vietām sniega kārta pieaugs par vairākiem centimetriem, turpretim vējš var radīt puteni, kas stipri samazinās redzamību.

LVC atgādina, ka ir svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.