Ziņas

Sabiedrība

Atsevišķi autobusu maršruti Cēsīs tiks pielāgoti skolēnu vajadzībām

No 1.decembra tiks veiktas izmaiņas maršrutā Cēsis – Rāmuļi un Cēsu autoosta – Cīrulīši, pielāgojot tos skolēnu vajadzībām, informēja Valsts SIA “Autotransporta direkcija” komunikācijas speciāliste Zane Plone. Pēc viņas teiktā, lai skolēnus varētu ērtāk nogādāt izglītības iestādē, maršruta Cēsis – Rāmuļi autobuss, kas no Rāmuļiem izbrauc plkst.9, iebrauks arī Rīdzenes ciemā, savukārt autobuss, kas no Cēsīm izbrauc plkst.15.55, iebrauks Mežmaļu ciemā. Šie reisi tiks izpildīti skolēnu mācību gada laikā.

Lai Cēsu profesionālās vidusskolas audzēkņi varētu ērtāk nokļūt no dienesta viesnīcas līdz izglītības iestādei, tiks veiktas izmaiņas maršruta Cēsu autoosta – Cīrulīši reisos, mainot to izpildes laiku un braukšanas shēmu. Turpmāk autobuss darbadienās no Cēsu autoostas izbrauks 10 minūtes agrāk – plkst.7.50, bet no Cīrulīšiem tas izbrauks piecas minūtes agrāk – plkst.8.10.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.