Ziņas

Sabiedrība

Atsākas ierobežojumi Valmieras šosejas remontdarbu dēļ

Uz valsts autoceļiem atsākoties būvdarbiem, patlaban lielākie satiksmes ierobežojumi ieviesti uz Liepājas šosejas, kur darbi sākti trīs VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) objektos.

Remontdarbi noris arī uz Valmieras šosejas, kā arī ceļa posmos Rēzekne-Ludza, Vecpiebalga-Madona un citur, aģentūru LETA informēja LVC.

Kā norāda LVC, pārejot uz vasaras sezonu, būtiski mainās ceļu uzturēšanas darbu specifika un vispirms uzmanība tiks pievērsta ceļu seguma bojājumu remontam un sakārtošanai, kā arī satiksmes organizācijas līdzekļu atjaunošanai.

Grantētie ceļi tiks līdzināti un atjaunoti, līdzko tie būs apžuvuši, un dažās vietās, kur tas iespējams, darbi jau notiek. Iestājoties laikam, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra būs stabili virs pieciem grādiem pēc Celsija, tiks sākti asfalta segumu bojājumu remontdarbi jeb tā saucamais bedrīšu remonts, kas vienlaicīgi norisināsies visā valsts teritorijā.

Ceļu uzturēšanas darbi tiks veikti prioritārā secībā, pamatojoties uz uzturēšanas klasēm, kuras noteiktas pēc autoceļu sociālekonomiskās nozīmes un transporta plūsmas izvērtēšanas, proti, vispirms tiks sakārtoti svarīgāko un noslogotāko maršrutu autoceļi.

Kā ziņots, ziemas sezona beidzās vakar, 31.martā.