Ziņas

Kriminālziņas

Atrod Igaunijā nozagtas mantas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 82 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti deviņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 24 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 18 nodarījumi pret īpašumu. Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti arī 10 ceļu satiksmes negadījumi; nevienā no tiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies trīs velosipēda vadītāji. Noformēti 125 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 52 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Vakar pulksten 11:30 Valkas novadā, Ērģemes pagastā, kratīšanas laikā tika izņemtas mantas, kuras nozagtas Igaunijā un atrodas meklēšanā. Viena no šīm lietām bija ūdens motocikls, kurš nozagts 14.jūnijā, Igaunijas pilsētā – Valgā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

15.jūnijā pulksten 23:24 Gulbenes novadā, Stāmerienas pagastā, autoceļa Alūksne – Kalniena – Gulbene 23. kilometrā, 1987.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu „Audi”, iebrauca pretējā braukšana joslā, kā rezultātā notika sadursme ar 1994.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu „Opel”. Ceļu satiksmes negadījumā tika bojātas automašīnas, bet cietušo nebija. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

15.jūnijā Cēsīs, Jāņa Poruka un Ābolu ielas krustojumā, notika divu automašīnu sadursme starp 1994.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu „Peugeot” un 1985.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu „Renault”. Ceļu satiksmes negadījumā cietušo nebija. Policija noskaidro notikušā apstākļus.