Ziņas

Sabiedrība

Atpūtas parkos Madonas novadā sākusies slēpošanas sezona, bet citviet Vidzemē gaida labvēlīgāku laiku

Foto: publicitātes

Madonas novadā jau sākusies slēpošanas sezona, taču citviet Vidzemē aizvien gaida ziemas sportam labvēlīgākus laikapstākļus, liecina aģentūras LETA apkopotā informācija.

No šodienas Gaiziņkalnā darbus sākušas Lielā un Mazā Golgāta trases, kā arī darbojas Bērnu kamertrase, liecina atpūtas kompleksa informācija. Tāpat darbu sākusi slēpošanas trase atpūtas bāzē “Smeceres silā” Madonas novada Lazdonas pagastā.  Labvēlīgāku laiku aizvien gaida atpūtas kompleksā “Rēķu kalns” Madonas novada Sarkaņu pagastā.

Pašlaik slēpošanas sezonas atklāšana atkarīga no laikapstākļiem, skaidroja Žagarkalna pārstāvis Vadims Kameņevs. Lai atvērtu kādu no trasēm, āra temperatūrai jābūt vismaz -4 grādiem, kā arī nepieciešamas divas līdz četras stundas nepieciešamas, lai sagatavotu trasi.

Trases aizvien ir slēgtas arī piedzīvojumu parkā “Mežakaķis” Siguldas novadā, atpūtas bāzē “Baiļi” Beverīnas novadā, slēpošanas un atpūtas parkā “Ozolkalns” Amatas novadā, Rāmkalnos Inčukalna novadā un Riekstukalnā Baldones novadā.