Ziņas

Sports

Atkal sportot kopā

Pagājušajā nedēļā aģentūra LETA ziņoja, ka Izglītības un zinātnes ministrija strādā pie nosacījumu izstrādāšanas, lai būtu iespējama pulcēšanās ārtelpu sporta norišu vietās vairāk nekā divām personām. Par to informējis ministrijas valsts sekretāra vietnieks, Sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Viņš atklāja, ka ministrija izstrādā priekšlikumus ārtelpu sporta bāzu pieejamības veicināšanai, proti, nosacījumus, kurus izpildot, būtu iespējama pulcēšanās ārtelpu sporta norišu vietās, piemēram, stadionos, sporta laukumos, motosporta trasēs, citās ārtelpu sporta bāzēs, kā arī uz ūdens, ievērojot ierobežojumu par ne vairāk kā divu personu pulcēšanos.

Kā zinām, arī patlaban ārtelpu sporta norišu vietu darbība nav pārtraukta, tomēr vispārējie pulcēšanās noteikumi attiecināmi arī uz pulcēšanos ārtelpu sporta norišu vietās.

Tāpat ministrija strādājot pie iespējamiem risinājumiem organizētu sporta treniņu norisei ārtelpu sporta bāzēs. Par abiem šiem jautājumiem plānotas konsultācijas ar Veselības ministriju un Slimības profilakses un kontroles centru, tai skaitā par iespējamo atviegloto ierobežojumu piemērošanas brīdi.

Jau rakstījām, ka Cēsu Olimpiskais centrs apzina visus vasaras pasākumus, un, visticamāk, atvērtās sporta bāzes strādās, bet zāles būs slēgtas līdz septembrim. Pēc divām nedēļām beigsies šobrīd noteiktais ierobežojumu termiņš, tad jau būs lielāka skaidrība, kādā re- žīmā ierobežojumi tiks saglabāti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *