Ziņas

Sports

Atkal pēdējā minūte

Līdz pusei spēle ritēja cēsniekiem labvēlīgi, rezultāts bija 4:1 un 5:3 viņu labā. Tomēr pārsvaru saglabāt neizdevās, un pēdējā trešdaļā cēsnieki pat nonāca iedzinēju lomā. Tiesa, spēles pēdējā minūte sākās ar rezultātu 8:7 “Lekringa” labā, bet cerētie uzvaras punkti atkal aizslīdēja garām. Mājnieki spēja panākt izlīdzinājumu, un arī pagarinājums pagāja bez vārtu guvuma. Andra Malkava kontā trīs vārti, pa vienam guva Mārtiņš Jarohovičs, Mārtiņš Rajeckis, Andris Rodionovs, Artis Malkavs un Ivars Rancāns.

“Viss bija labi, bet tad sekoja vairāki noraidījumi, spēle pajuka. Katrā ziņā līdz nākamajai spēlei ir nopietna viela pārdomām,” atzina komandas treneris Atis Rīsmanis.

Nākamā spēle būs sevišķi svarīga, jo sestdien, 1.oktobrī, savā laukumā cēsnieki uzņems “Rubeni”. Treneris izteica cerību, ka spēli uzlabos Jānis Freivalds, kurš atkal būs ierindā

Vēl smagāk gāja līgas debitantiem “Pārgaujai”, kas savās mājās uzņēma “Ķekavu”. Spēlei noslēdzoties, tablo rādīja 1:15 par sliktu mājniekiem. It kā pilnīga sagrāve, bet, kā paskaidroja komandas pārstāvis Ilvars Ābols, rezultāts tomēr neatspoguļo patieso spēku samēru.

“Viesi, protams, bija stiprāki, tomēr sava nozīme sagrāvē bija neprofesionālajai tiesnešu darbībai. Viņi pilnībā izlaida spēles grožus no rokām, laukumā valdīja haoss, un tiesneši bija izteikti ”Ķekavas” komandas pusē. Spēle bija rupja no pretinieku puses, tiesneši to neievēroja, un tas demoralizēja mūsu komandu. Pēc spēle pat ”Ķekavas” pārstāvis pienāca un atzina, ka tiesnešu darbība bijusi slikta. Tiesa, tas nedeva mierinājumu. Protams, mēs būtu zaudējuši, bet ar cienījamāku rezultātu, jo arī mums bija vārtu gūšanas iespējas. Cerams, ka līdz nākamajai spēlei komanda spēs atgūties, un mēs parādīsim savas patiesas spējas,” teica I. Ābols.

Nākamā spēle “Pārgaujai” izbraukumā pret Talsiem.