Ziņas

Sabiedrība

Atkal negadījums pie Cēsu Pils parka

Nedēļā (no 15. līdz 21.martam) vēsturiskā Cēsu rajona teritorijā bijuši divi ceļu satiksmes negadījumi ar cietušajiem, tostarp viens atkal noticis Cēsu Pils parka apkaimē.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes (VP VRP) sniegtā informācija liecina, ka pagājušajā nedēļā Cēsu iecirkņa apkalpojamajā teritorijā fiksētas kopumā 22 dažāda mēroga avārijas, par laimi, tikai divās cietis cilvēks. Neveiksmīgi noslēdzies kāda šofera agrā piektdienas rītā Cēsīs, Lenču un Festivāla ielas krustojumā, veiktais manevrs. Pēc policijai sniegtās sākotnējās informācijas “Volvo” markas automobiļa vadītājs nav palaidis pa galveno ielu braucošo “Audi”, tā izvērtusies sadursme, tā fiksēta pusseptiņos no rīta. Negadījuma rezultātā ne tikai bojāti spēkrati, bet cieta arī “Audi” automašīnas pasažieris. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Savukārt svētdien, 21.martā, Priekuļu novadā kādai autovadītājai misējies ar spēkrata novaldīšanu. Vēlā pēcpusdienā, īsi pirms pulksten pussešiem pēcpusdienā, kāda “Toyota” vadītāja Liepas pagastā novirzījusies no ceļa braucamās daļas. Saskaņā ar sākotnējo likumsargu rīcībā esošo informāciju autovadītāja nav izvēlējusies drošu ātrumu atbilstoši ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem.

Visā Vidzemē bijis tikai vēl viens negadījums ar cietušajiem, kas simboliski atgādina par pavasara atnākšanu ne tikai meteoroloģiskā un psihoemocionālā aspektā, bet arī satiksmes drošības risku sezonalitātē. Svētdienas pēcpusdienā Valmierā kāds šoferis uzbraucis velosipēdistam, kurš šķērsojis ceļa braucamo daļu pa gājēju pāreju. Pēc notikušā riteņbraucējs nogādāts medicīnas iestādē.

Laikā no 15. līdz 21.martam Cēsu apkaimē pieķerti arī četri dzērājšoferi un viens agresīva braukšanas stila cienītājs.