Ziņas

Sabiedrība

Atbrīvo ceļus no kritušiem kokiem

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki brīvdienās Vidzemē devušies uz dažādiem notikumiem. Kā informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa, no ceļa novākti krituši koki, kā arī veikti dzēšanas darbi.

13.augustā plkst.16.07 tika saņemts izsaukums uz Miera ielu Cēsīs, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ar motorzāģa palīdzību koks tika sazāģēts un ceļa braucamā daļa atbrīvota jau plkst. 16.23.

Tās pašas dienas vakarā, plkst. 21.16, tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Mālupes pagastu, kur arī pāri ceļam bija pārkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamā daļa tika atbrīvota plkst. 22.05.

Sestdien plkst. 23.56 tika saņemts izsaukums uz Strenču novada Sedu, kur dega apdzīvota dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dega vienstāvu koka mājas piebūve 10 m² platībā un jumta konstrukcija 10m² platībā. Ugunsgrēkā cieta aptuveni 60 gadus vecs vīrietis. Plkst. 2.01 ugunsdzēsēji ugunsgrēku bija nodzēsuši un darbu pabeiguši.

Svētdien plkst. 21.55 tika saņemts izsaukums uz Ceriņu ielu Limbažos, kur šķūnī dega atkritumi. Ierodoties notikumu vietā tika konstatēts, ka ēkā deg ruberoīda rullis 0,5m² platībā.