Ziņas

Izklaide

Astoto reizi Cēsīs notiks “Nekvalitatīvās mūzikas nakts”

Šovakar plkst.21 astoto reizi notiks “Nekvalitatīvās mūzikas nakts”, aģentūru LETA informēja “Fonokluba” pārstāvis Jānis Sildniks. Šoreiz pasākumā uzstāsies tādi mūziķi un muzikālās apvienības kā “Duets Sandra”, Zaķis, “Kabanos”, “Sems un Prērijas kaucēji”, “Gateris”, “Šmitmāsters”, “Brālis Grautiņš”, “Kurbads”, “Damaged Boyz”, kā arī psihedēliskais orķestris “Šņegūži”.

Viens no pasākuma rīkotājiem Marts Sildniks pauž gandarījumu par lielo šogad saņemto pieteikumu skaitu dalībai pasākumā.

“Apsveram iespējamību nākamajos gados “Nekvalitatīvo nakti” izvērst uz visu nedēļas nogali, jo arī šogad uz programmas rēķina “Fonokluba” durvis vērsim vaļā stundu ātrāk kā ierasts, proti, plkst.21,” stāsta pasākuma organizators.

Iepriekšējos gadus šajā vakarā ir uzstājušās arī tādas grupas kā “Tranzīts”, “Duets Sandra”, “Jūdas graši”, “Martas asinis” un daudzas citas. Tomēr pretēji indikācijām pasākuma nosaukumā, “Fonokluba” pārstāvji skaidro, ka visi līdzšinējie dalībnieki humoru ir uztvēruši veselīgi un pasākuma konceptu sapratuši pareizi.

“Protams, “Nekvalitatīvās mūzikas nakts” mērķis nav par kādu paņirgāties vai pasmieties – mēs paši, “Fonokluba” veidotāji, esam mūziķi un paši arī uzstājamies, izpildot tādu mūziku, ko citos apstākļos nesanāktu spēlēt. Domājam gan par radošu vizuālo tēlu, gan īpašu dziesmu sarakstu,” norāda Sildniks. “Katru gadu mums piesakās vairākas grupas, kurām šis koncepts patīk un labprāt piedalās, tāpēc ceram uz atsaucību arī šajā gadā.”

“Fonoklubs” ir Cēsu naktsklubs, kas aizvadītajā oktobrī svinēja deviņus pastāvēšanas gadus. To veido trīs brāļi Sildniki, kuri iepriekš rīkojuši arī festivālu “Fonofest”, bet šobrīd organizē bezmaksas festivālu “Fono Cēsis”.