Ziņas

Sports

Arvien interesantāk

Līdz regulārā čempionāta beigām florbola “Elvi” līgā atlikušas vien četras kārtas, bet situācija turnīra tabulā ir ļoti intriģējoša. Tiesa, uzvarētājs jau ir skaidrs, par to kļuva komanda “Lielvārde”, kas mačā pret “FBK Valmiera/ ViA” spēja atspēlēties no 0:5, uzvarot 8:7 un kļūstot pretiniekiem neaizsniedzami. Toties uz otro vietu pretendē četras komandas, arī Cēsu “Lekrings”, kas šobrīd atrodas 4.vietā. Aizvadītās nedēļas nogalē cēsnieki izbraukumā vispirms pieveica valmieriešus 7:3, taču nākamā spēlē savā laukumā zaudēja “Ulbroka/ FS Masters” 5:6. Viesi uzvaras vārtus guva pēdējās minūtes sākumā, un atspēlēties mājnieki vairs nespēja. Šobrīd trim komandām ir 34 punkti : otrajā vietā esošajiem “Ulbroka/ FS Masters”; “Mogo – RTU/ Rocekts”, kas vietu zemāk, un Cēsu komandai. Turpat aiz viņiem ar 32 punktiem ir Valmieras komanda. Cerības uz vietu pirmajā četriniekā, kam ceturtdaļfinālā būs sava laukuma priekšrocības, nav zaudējusi arī “Rubene”, kas gan pēdējā spēlē pret pēdējā vietā esošo “Ķekavas Bulldogs” paņēma tikai divus no trim punktiem, uzvarot papildlaikā.

Skaidrs, ka pēdējās spēles būs ļoti aizraujošas, jo komandām tagad svarīgs katrs punkts. “Lekringam” vēl jātiekas ar “Mogo – RTU/ Rockets”, “Talsi/ Krauzers”, “Kurši” un pēdējā spēlē pret “Lielvārde”.

Cerības iekļūt izslēgšanas turnīrā nav zaudējusi arī “Pārgauja”. Tiesa, pēdējā spēlē viņi pašā spēles izskaņā zaudēja “FK Rīga”, un šobrīd līdz astotajai vietai, kurā atrodas “FK Kurši”, ir pieci punkti. Stalbes komandai vēl gaidāmas spēles pret Rubenes, Bauskas, Valmieras un “Mogo – RTU/ Rockets” komandām.