Ziņas

Sabiedrība

Arī šonedēļ autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem būvdarbu dēļ

Arī šonedēļ autovadītājiem uz Latvijas ceļiem ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem būvdarbu dēļ, aģentūru LETA informēja “Latvijas valsts ceļi”.

Pirmdien un otrdien pa Zemgales, Latgales un Vidzemes autoceļiem mācību marša ietvaros īslaicīgi pārvietosies militārā tehnika, tāpēc šoferi tikai aicināti būt uzmanīgiem un sekot satiksmes regulētāju norādījumiem.

Uz Valmieras šosejas posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam jārēķinās ar papildu stundu ceļā – tur ir slēgta kustība pa ceļa pārvadu pie iebraukšanas Valmierā no Rīgas puses. Satiksme tiks organizēta pa apbraucamo ceļu.

Turpinās darbi uz Liepājas šosejas posmā no Lielupes tilta līdz Tukuma-Jelgavas krustojumam. Dodoties no Rīgas Daugavpils virzienā, jārēķinās ar papildu pusstundu ceļā, jo divos posmos pie Kokneses notiek remontdarbi.

Turpinās būvdarbi uz autoceļa Rēzekne – Terehova posmā no Greiškāniem līdz dzelzceļa pārbrauktuvei, un tur autovadītājiem ir jārēķinās ar papildu pusstundu ceļā. Uz Rēzeknes-Daugavpils ceļa darbi norisinās piecos posmos: pie Rēzeknes Kārsavas virzienā un pie Maltas, kur būtisku satiksmes ierobežojumu nav, pie Rušona ezera, kur pa dienu satiksmi organizē luksofori, no Špoģiem līdz Daugavpilij luksoforu posmu nav un 20 kilometrus garo posmu var šķērsot aptuveni pusstundā, pirms Lietuvas robežas, kur vienā posmā ir satiksmes regulētāji un paredzamais objekta šķērsošanas laiks pārsniedz pusstundu.

Ceļa seguma atjaunošana notiek autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava posmā no Ķeguma Jaunjelgavas virzienā, tur jārēķinās ar papildu pusstundu ceļā. Papildu stunda būs nepieciešama, dodoties no Vecumniekiem Neretas virzienā, kur Valles apkārtnē notiek remontdarbi.

Būvdarbi joprojām turpinās uz Tallinas šosejas posmā no Salacgrīvas līdz Ainažiem, uz Siguldas šosejas Līgatnē, uz Vecpiebalgas ceļa un uz Klaipēdas šosejas posmā no Nīcas līdz Rucavai.