Ziņas

Sports

Arī “Lekrings” dāmas bez medaļām

Florbola klubam “Lekrings” šī bijusi neveiksmīga sezona. Virslīgas vīriešu komanda izstājās ceturtdaļfinālā, 1.līgas vīriešu komanda netika izslēgšanas spēlēs, tāpēc bija cerības uz dāmām, kas regulārajā čempionātā rādīja labu sniegumu, 20 spēlēs izcīnot 14 uzvaras un ierindojoties otrajā vietā. Taču izslēgšanas spēlēm ir pavisam cits raksturs.

Tas uzskatāmi pierādījās pusfināla sērijā pret komandu “Irlava/ Tukums”. Regulārajā čempionātā cēsnieces uzvarēja trijos mačos no četriem, taču pusfinālā tā arī pie uzvarām netika. Sērijā līdz trim uzvarām piedzīvots zaudējums 0:3 (2:3; 1:3 un 0:6), un spēlē par trešo vietu bija jātiekas ar “FK Sala”. Spēle sākās cēsniecēm nelabvēlīgi, otrās trešdaļas sākumā viņas nonāca iedzinējos 0:3. Atkāpties vairs nevarēja, sākās pakaļdzīšanās, kas izrādījās ļoti sekmīga. Trīs vārtus guva Klinta Mārtiņjēkaba, vienus Kate Meldere, un rezultāts jau 4:3 Cēsu komandas labā. Taču panākumu nostiprināt neizdevās, jo pretinieces itin drīz panāca 4:4, un tā arī noslēdzās pamatlaiks. Medaļu ieguvējas noskaidrojās papildlaikā, kurā pārākas izrādījās “FK Sala” spēlētājas, bet cēsniecēm nācās palikt bez godalgām.

Komandas treneris Ēriks Bauers norāda, ka rezultātu ietekmējis arī nolikuma punkts, kas ļauj virslīgas spēlētājām spēlēt savos 1.līgas klubos: “Zinājām, ka šī būs pavisam cita komanda nekā tā, ar ko spēlējām regulārajā čempionātā. Tagad “FK Sala” komandā bija divas Latvijas izlases, vairākas virslīgas spēlētājas, tāpēc treniņos gatavojāmies īpaši. Lai arī nonācām iedzinējos, spējām mainīt spēles gaitu, būt pat vadībā, taču rezultātā tieši izlases spēlētāja Anna Akudinova gan panāca neizšķirtu, gan papildlaikā guva uzvaras vārtus. Vairākas komandas ir sašutušas par šo spēlētāju staigāšanu, bet tāds ir nolikums. Lai arī zaudējām, komanda parādīja, ka var līdzvērtīgi spēlēt pret virslīgas spēlētājām.”

Tagad brīdis atpūtai, bet maijā komanda kopā ar kluba vadību lems, vai nākamajā sezonā turpināt 1.līgā vai mēģināt spēkus virslīgā.