Ziņas

Sabiedrība

Arī jaunnedēļ Vidzemē būs atvērtas vairākās slēpošanas trases

Attēlam ir tikai ilustratīva nozīme.Foto: LETA

Vairākās slēpošanas trases un kalni strādās arī jaunnedēļ, liecina aģentūras LETA apkopotā informācija. Cēsu apkārtnē, Cīrulīšos, esošais atpūtas komplekss “Žagarkalns” pēc sestdien notikušās sezonas atklāšanas turpinās ziemas prieku baudītājus priecēt arī pirmdien no plkst.13 līdz 23. Paziņojumā kompleksa mājaslapā norādīts, ka turpinās sniega ražošana uz Žagarkalna nogāzes, ko ir cerība atvērt tuvākajās dienās. Pagaidām apmeklētājiem ir pieejamas “Cīruļkalna” trases abas puses ar diviem pacēlājiem, kā arī atvērti abi iesācēju kalniņi ar virves pacēlājiem un jauno paklāja pacēlāju.

Atpūtniekus nākamnedēļ darba dienās no plkst.16 līdz 20 gaidīs arī atpūtas kompleksā “Kaķīškalns” Siguldā, kur pagaidām ir atvērts mazais kalns. Uz lielās trases turpinās sniega ražošana.

Nākamās nedēļas vidū slēpošanas trases cer atklāt atpūtas kompleksā “Gaiziņš”, liecina paziņojums kompleksa mājaslapā. Tāpat sniega ražošana turpinās Inčukalna pagasta atpūtas parka “Rāmkalni” slēpošanas trasēs, kas cer atvērties tuvāko dienu laikā.

Tāpat nākamās nedēļas pirmajās dienās Cēsu Olimpiskā centra ”Priekuļi” pārstāvji cer atvērt slēpošanas trasi sporta skolas audzēkņiem. Gaidīti gan tiks arī pārējie ziemas prieku baudītāji, aģentūrai LETA pastāstīja centra pārstāvis Ainārs Amantovs.