Ziņas

Kriminālziņas

Apzog šķūni, uzlauž māju

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 70 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 7 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 16 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 16 nodarījumi pret īpašumu.

Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi. Trijos no negadījumiem saņemta informācija par četriem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies seši vadītāji. Noformēti 78 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 41 bija par ātruma pārsniegšanu.

20.jūlijā, saņemta informācija, ka laika posmā no 13.jūlija pulksten 10:00 līdz 20.jūlija pulksten 09:00 Varakļānu novadā, Varakļānos, sabojājot piekaramo atslēgu, iekļūts šķūnī. No šķūņa nozagts automašīnas “Moskvich” motors un ātrumkārba, automašīnas “Gaz” motors, motocikla motors un blakusvāģis. Notikušā apstākļus un zaudējumu apmēru, policija noskaidro. Uzsākts kriminālprocess.

20.jūlijā, no pulksten 08:00 līdz pulksten 16:50 Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgas pagastā, atlaužot mājas durvis, nozagtas dažādas mantas, kā arī seifs ar pistoli, šauteni un patronām. Nozagtas arī citas mantas – nauda, dārgmetāla monētu kolekcija, apģērbs, apavi un rotas lietas. Notikušā apstākļus un zaudējumu apmēru, policija noskaidro. Uzsākts kriminālprocess.

20.jūlijā, pulksten 17:39 Gulbenes novadā, Stradu pagastā, autoceļa Gulbene – Jaungulbene 4 kilometrā, 1979.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “BMW” bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 2,17 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

20.jūlijā, pulksten 14:49 Alūksnes novadā, Alūksnē, Ganību ielā, 1953.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi” nebija pietiekoši uzmanīgs, kā rezultātā notika sadursme ar mopēdu “Piaggio”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta mopēda vadītājs, 1994.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

20.jūlijā, pulksten 15:55 Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, autoceļa Rīga – Baltezers – Igaunijas robeža (Ainaži) 49 kilometrā, notika sadursme starp 1939.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu “Honda” un Igaunijas pilsoņa, 1972.gadā dzimuša vīrieša, vadīto automašīnu “KIA”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “Honda” vadītājs un pasažiere, 1960.gadā dzimusi sieviete. Abi cietušie no hospitalizācijas atteikušies. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.