Ziņas

Kriminālziņas

Apzog kapus

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 70 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti divi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 20 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 16 nodarījumi pret īpašumu.

Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 81 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 37 bija par ātruma pārsniegšanu.

18.jūlijā saņemta informācija, ka 13.jūlijā, Madonas novadā, Kalsnavas pagastā, Veckalsnavas kapos nozagtas dekoratīvās ķēdes un čuguna vārti. Notikušā apstākļus un zaudējumu apmēru policija noskaidro. Uzsākts kriminālprocess.

18.jūlijā saņemta informācija, ka laika posmā no 28.jūnija pulksten 00:05 līdz 12.jūlija pulksten 23:55 Madonas novadā, Bērzaunes pagastā, autoceļa Bērzaune – Viesūnēni – Zīdiņi 9 kilometrā, meža īpašumā no krautuves nozagti uzņēmumam piederoši 200 M3 kokmateriāli. Materiālie zaudējumi sasniedz 6580 eiro apmēru. Uzsākts kriminālprocess, policija noskaidro notikušā apstākļus.

18.jūlijā, pulksten 16:00 Madonas novadā, Praulienas pagastā, autoceļa Madona – Varakļāni otrajā kilometrā, 1964.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Man”, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 1,11 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.