Ziņas

Kriminālziņas

Apzog garažu; uzbrauc velosipēdistei

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 49 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 6 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 9 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 8 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi. Divos no negadījumiem saņemta informācija par diviem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens vadītājs. Noformēti 52 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 23 bija par ātruma pārsniegšanu.

27.jūnijā, pulksten 13:20 Valmierā, Rīgas un Siguldas ielu krustojumā, nenoskaidrota vadītāja, vadot nenoskaidrotu automašīnu, uzbrauca 2003.gadā dzimušai meitenei, kura pārvietojās ar velosipēdu pa veloceliņu. Pēc sākotnējas informācijas, sieviete apstājusies pie cietušās, vēloties pārliecināties par to, vai jaunietei nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Cietusī norādījusi, ka mediķu klātbūtne neesot vajadzīga, taču vēlāk, vēršoties tuvākajā ārstniecības iestādē, meitenei konstatēti dažādi miesas bojājumi. Automašīnas vadītāja pameta notikuma vietu, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

27.jūnijā, laika posmā no pulksten 11:00 līdz pulksten 19:30 Gulbenes novadā, Lizuma pagastā, atlaužot kādas garāžas durvis, tika nozagtas dažādas mantas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un policija noskaidro notikušā apstākļus.