Ziņas

Kriminālziņas

Apzīmē pasta ēku, zog kafiju, aitas un velosipēdu

Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā aizvadītajā diennaktī reģistrēta informācija par 82 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 37 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par piecām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti trīs mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par deviņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību. Reģistrēti 14 noziedzīgi nodarījumi pret sabiedrisko kārtību.

Notikuši deviņi ceļu satiksmes negadījumi. Viens no tiem ar vienu cietušu personu. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 33 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 99 protokols.

12. maijā plkst. 10.31 Cēsīs, Lapsu ielā, no veikala „Mego” nenoskaidrota persona nozaga kafiju „Dallmayr” 7,99 eiro vērtībā. Par notikušo policija uzsākusi kriminālprocesu.

12. maijā plkst. 1 Priekuļu novada Veselavas pagastā no ganāmpulka nozagtas 10 aitas. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 13. aprīļa līdz 12. maijam iekļūts ražošanas cehā Valkā, Tālavas ielā, un nozagts kapara elektrības kabelis un sabojāts metināmais aparāts. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess.

12. maijā plkst. 15 Gulbenē, no garāžas Bērzu ielā tika nozagts bērnu velosipēds sarkanā krāsā. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Laika posmā no 8. līdz 11. maijam Madonas novada Dzelzavā nenoskaidrota persona sabojājusi un apzīmējusi pasta ēkas sienas. Policija skaidro notikušā apstākļus.

12. maijā plkst. 17.54 Cēsīs, Uzvaras bulvārī, stāvlaukumā pie veikala „Drogas”, nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “Opel Meriva” sabojājis stāvēšanai novietotu automašīnu “Jaguar X Type” un no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot par notikušo policijai likumā noteiktā kārtībā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

12. maijā plkst 9.35 Salacgrīvas novada Svētciemā, ceļa Baltezers-Rīga-Igaunijas robeža-Ainaži 78. kilometrā, 1969. gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu “Harley Davidson”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Cietušais guvis miesas bojājumus un galvas smadzeņu satricinājumu, nogādāts Gaiļezera slimnīcā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

12. maijā plkst. 13.50 Cēsīs, Piebalgas ielā, 1982. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Opel Signum”, uzbrauca 1981. gadā dzimušas sievietes vadītajai automašīnai “VW Passat”, kura tika uzstumta priekšā stāvošajai, 1940. gadā dzimuša vīrieša vadītajai automašīnai “Dacia Duster”. Abas automašīnas bija apstājušās pie gājēju pārejas. Cietušo nav, bojātas automašīnas, noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

Ilze Ungure, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze

Sagatavojusi Anda Dzenža