Ziņas

Sabiedrība

Apstiprināta Cēsu novada domes izpilddirektora vietniece

Cēsu domes sēdē deputāti par izpilddirektora vietnieci    vienbalsīgi apstiprināja Baibu Eglīti, kura darbu amatā uzsāks 21.februārī. Šobrīd viņa ir Limbažu novada Viļķenes pagasta pārvaldes vadītāja.

Atklātajā konkursā uz    amata vakanci pieteicās 19 pretendenti, uz otro kārtu    virzīti pieci. Cēsu novada Personālsastāva komisijas vadītājs Ainārs Šteins domes sēdē informēja: “Pēc piecu pretendentu uzklausīšanas komisija amatam izvēlējās virzīt Baibu Eglīti. Viņa radīja pārliecinošu iespaidu par spējām, profesionālo pieredzi. Komisija vērtēja, ka pieredze Viļkenes pārvaldes vadītājas amatā ir ļoti noderīga, tā ir spēja komunicēt, darboties ar sabiedrību. Esam saņēmuši arī ļoti labas atsauksmes no Viļķenes iedzīvotājiem.”

Pati pretendente pastāstīja, ka viņas dzimtā puse ir Ērgļi, studējusi uzņēmējdarbību Banku augst­skolā, apmaiņas programmā gadu studējusi arī Austrijā, kur arī kādā Vīnes loģistikas uzņēmumā izgājusi praksi: “Latvijā man prakse bija uzņēmumā “Būvkonsultants”, tā bija arī mana pirmā darbavieta, piedalījos daudzu interesantu projektu vadībā, piemēram, Liepājas koncert­zāles būvniecībā. Tad ceļš atveda uz Limbažu pusi, jau sešus gadus strādāju Viļķenes pagasta pārvaldē. Šajā konkursā pieteikties izlēmu, jo, šķiet,    esošajā amatā kaut kas ir paveikts un ir aicinājums un spēks darīt ko vairāk. Lielākais izaicinājums – neesmu vadījusi tik lielu kolektīvu, bet ceru, ka tikšu ar šo izaicinājumu galā.”

Atbilstoši Cēsu novada centrālās administrācijas nolikumam, pašvaldības izpilddirektora vietnieks ir centrālās administrācijas vadītājs, viņa pienākumos ietilpst iestādes funkciju plānošana, organizēšana un nodrošināšana. Izpilddirektora vietnieks vada administratīvo darbu, nodrošinot tā nepārtrauktību, lietderību un tiesiskumu, pārvalda tās finanšu un citus resursus.