Ziņas

Sabiedrība

Aprīlī notiks Alūksnes novada iedzīvotāju forums

Alūksnes Kultūras centrā 2.aprīlī no plkst.10 notiks novada iedzīvotāju forums ar moto “Nāc, domā, dari!”, kura uzmanība šoreiz būs veltīta Latvijas simtgadei, aģentūru LETA informēja Alūksnes novada domes pārstāve Evita Aploka.

Pašvaldība aicina forumā piedalīties ikvienu Alūksnes novada iedzīvotāju, jo šī pasākuma laikā būs iespēja dalīties ar idejām un priekšlikumiem, kā valsts nozīmīgo jubileju sagaidīt un svinēt Alūksnes novadā. Lai gan valsts 100.jubileja ir konkrētā gadā un datumā, tomēr šo nozīmīgo notikumu visā Latvijā un arī Alūksnes pusē plānots atzīmēt ilgāku laiku, tādēļ forumā ikviens varēs izteikt savas domas par to, ko būtisku paveikt jubilejas gaidās, kā svinēt pašus valsts svētkus un kā valstisko identitāti turpināt stiprināt arī pēc Latvijas simtgades sasniegšanas.

“Aicinām par Latvijas jubileju domāt ne tikai kā par svētku pasākumiem, bet par dažādiem – gan ikdienišķākiem, gan nozīmīgākiem – darbiem, ko jubilejas sakarā varam paveikt katrs savā mājā, savā pagastā, pilsētā un novadā kopumā,” uzsvērusi Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļas vadītāja Sanita Eglīte.

Forumu organizē Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, Alūksnes lauku partnerību un Alūksnes un Apes novada fondu.