Ziņas

Sabiedrība

Applūstot Raudavas upei, satiksmei slēgts reģionālais ceļš

Vidzemē, applūstot Raudavas upei, satiksmei slēgts viens reģionālais ceļš, liecina “Latvijas Valsts ceļu” (LVC) operatīvā informācija.

LVC norāda, ka applūdušo ceļa posmu starp Dīķeriem un Lodi var apbraukt pa reģionālajiem autoceļiem Rūjiena-Igaunijas robeža un Ķoņi-Lode-Arakste.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Naukšēnu novada pašvaldībā, applūdušais ceļš ved caur purvu uz trīs neapdzīvotām mājām. Ikdienā neviens konkrēto ceļu neizmanto.

Jau ziņots, ka apledojuma dēļ šorīt braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināta vietām Vidzemē un Latgalē, aģentūru LETA informēja LVC.

Šobrīd uz valsts galvenajiem autoceļiem braukšana apgrūtināta Daugavpils virzienā no Daugavpils līdz Paterniekiem, Rēzeknes virzienā no Varakļāniem līdz Terehovai, no Grebņevas līdz Špoģiem un uz Rēzeknes apvedceļa.

Savukārt uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Saldus, Bauskas, Balvu, Krāslavas, Ludzas, Rēzeknes, Alūksnes, Madonas un Valmieras apkaimē.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 67 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic slideno posmu kaisīšanu. Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā dažviet gaidāmi īslaicīgi nokrišņi.