Ziņas

Kriminālziņas

Aplejas ar degvielu un aizdedzina sevi

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 67 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 18 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 15 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 4 vadītāji. Noformēti 107 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 41 bija par ātruma pārsniegšanu.

Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

10.jūlijā, pulksten 07:45 Raunas novadā, Raunas pagastā, Raunā, Vidzemes ielā, 1958.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Nissan”, nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebraucot kokā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītāja, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

11.jūlijā, pulksten 19:41 Valsts policija saņēma informāciju, ka Alojas novadā, Staiceles pagastā, 1992.gadā dzimis vīrietis aplējies ar degvielu un aizdedzinājis sevi. Cietušais nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē ar apdegumiem, dzīvībai briesmas nedraud. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

11.jūlijā saņemta informācija, ka laika posmā no 10.jūlija pulksten 15:00 līdz 11.jūlija pulksten 13:00 Alojas novadā, Staiceles pagastā, no ceļa malā stāvoša traktora nozagts akumulators. Materiālie zaudējumi sasniedz 87,55 EUR apmēru. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

11.jūlijā, pulksten 11:02 saņemta informācija, ka Madonas novadā, Dzelzavas pagastā, autoceļa Dzelzava – Lubāna 4 kilometrā, iespējams, noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties policijas norīkojumam, konstatēts, ka pļavā iestumta bojāta automašīna “Nissan”. Neviena persona automašīnā vai tās tuvumā netika sastapta. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

11.jūlijā, pulksten 15:30 Limbažu novadā, Vidrižu pagastā, pa autoceļu Eikāži – Bīriņi 9 kilometrā, 1972.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volvo”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Pēc ceļu satiksmes negadījuma vīrietis atstāja notikuma vietu, par notikušo neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Jāpiebilst, ka pats spēkrata vadītājs cieta negadījumā un nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.