Ziņas

Sabiedrība

Apledojuma dēļ šorīt braukšana apgrūtināta daudzviet Latvijā

Apledojuma dēļ šorīt apgrūtināta braukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem daudzviet Latvijā, liecina “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Salīdzinot ar citiem Latvijas novadiem, kur atsevišķos ceļa posmos braukšana ir apmierinoša, Zemgalē braukšana apgrūtināta ir pa visiem valsts galvenajiem un reģionālajiem ceļiem.

Vidzemē apgrūtināta braukšana ir uz autoceļiem Berģi – Gaujas tilts, Gaujas tilts – Lilaste, Saulkrastu apvedceļš, Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene), Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) un abi Rīgas apvedceļi.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir uz autoceļiem Rīga – Daugavpils – Krāslava – Baltkrievijas robeža (Paternieki), Rīga – Bauska – Lietuvas robeža (Grenctāle), Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža (Meitene), Rīga – Skulte – Liepāja, Rīga – Ventspils, Gulbene – Balvi – Viļaka – Vientuļi, Pļaviņas – Gulbene un Tīnūži – Koknese.

Uz reģionālajiem autoceļiem apledojums konstatēts Ogres, Rīgas, Aizkraukles, Bauskas, Cēsu, Daugavpils, Dobeles, Gulbenes, Jelgavas, Kuldīgas, Liepājas, Limbažu, Madonas, Preiļu, Saldus, Talsu, Tukuma, Valkas, Valmieras un Ventspils apkaimē, savukārt pa vietējas nozīmes ceļiem slikti braukšanas apstākļi ir visā Latvijā. Mazie ceļi ziemā tiek uzturēti ar sniega kārtu, līdz ar to, iestājoties siltākam laikam, kā arī lietus un slapjā sniega ietekmē uz tiem veidojas atkala un tie ir ļoti slideni.

LETA