Ziņas

Kriminālziņas

Apes novadā no neaizslēgtas mājas koridora nozagts motorzāģis

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 58 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir divas cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies divi automašīnu vadītāji un viens traktora vadītājs. Noformēti 100 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 59 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

28.maijā pulksten 16:35 Vecpiebalgas novadā Inešu pagastā, Ineši pie kādām mājām, vīrietis vadot automašīnu “VW Golf Variant” nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs un pasažieris, nogādāti medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

28.maijā Apes novadā Gaujienas pagastā, kādā īpašumā konstatēts, ka no neaizslēgtas mājas koridora nozagts motorzāģis “Husqvarna” – materiālie zaudējumi 400 eiro. Policijā uzsākts kriminālprocess.

28.maijā pulksten 11:36 Alūksnes novadā Pededzes pagastā pa autoceļu Zaiceva – Putrovka, kāds vīrietis vadīja traktoru “Belarus” būdams 2,01 promiļu reibumā. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.