Ziņas

Kriminālziņas

Apdraud vilciena kustību

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 58 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti pieci nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 18 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 13 nodarījumi pret īpašumu, kā arī četri ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies pieci vadītāji. Noformēti 96 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 54 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk par notikumiem – apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

23.augustā pulksten 6:02 Valmierā, Stacijas laukumā, konstatēts, ka uz dzelzceļa sliežu pārmijas salikti dēļi. Dzelzceļa stacijas dežurante tos pamanījusi un laicīgi noņēmusi, pirms tie nodarījušo ļaunumu vai traucējuši vilciena kustību. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

23.augustā pulksten 15:48 Limbažu novadā, Katvaru pagastā, autoceļa Limbaži – Aloja 10. kilometrā, virzienā uz Limbažiem, 1977.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Mercedes-Benz” bez jeb kāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un esot alkoholisko dzērienu iespaidā. Šāda veida pārkāpumu vīrietis gada laikā izdarījis atkārtoti. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 1,87 promiles. Uzsākts kriminālprocess.