Ziņas

Sports

Apbalvošanas ceremonija pārcelta

Gada nogalē, 30.decembrī, TV3 ekrānā bija paredzēta “Trīs Zvaigžņu balva 2020” apbalvošanas ceremonija, kurā sveiktu labākos sportā. Taču, ņemot vērā pēdējo nedēļu notikumus un valdības noteiktos ierobežojumus, pasākuma organizatori un žūrijas komisijas locekļi pieņēmuši lēmumu par “Trīs Zvaigžņu balva 2020” apbalvošanas ceremonijas filmēšanas pārcelšanu uz laiku, kad to atļaus epidemioloģiskā situācija valstī.

Latvijas sporta izcilību “Trīs Zvaigžņu balva 2020” svinīgais apbalvošanas pasākums bija paredzēts kā iepriekš montēts raidījums, kur pašā ceremonijā piedalītos tikai balvu saņēmēji 12 nominācijās, tomēr pasākuma realizācijā nepieciešams iesaistīt apmēram 50 cilvēku lielu komandu.

“Lai arī tehniski filmēšanas un realizācijas procesā varam nodrošināt nepieciešamo piesardzību, samazinot jebkura iesaistītā personāla inficēšanās risku, svarīgāks ir jautājums par piemēru, kuru kā organizatori un Latvijas sporta dzīves vadītāji demonstrējam sabiedrībai, un par mūsu un iesaistīto – balvu saņēmēju – atbildību,” uzsver producente Ilze Jansone.

“Trīs Zvaigžņu balva 2020” ceremonijas filmēšanas pārcelšana nenozīmē, ka tiek pārtraukts darbs pie pasākuma sagatavošanas un realizēšanas. “Trīs Zvaigžņu balva 2020” apbalvošanas pasākums notiks, tiklīdz to atļaus epidemioloģiskā situācija un noteikumi valstī.

Atgādināsim, ka balsojumam nominācijā “Gada sportiste” tika izvirzīta arī mūsu novadniece, Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika.