Ziņas

Sabiedrība

Apbalvos labākos Vidzemes policistus

Šodien Alūksnes kultūras centrā notiks Policijas dienai veltīts svinīgs pasākums, kurā apbalvojumus par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienai un par godu Latvijas Valsts policijas 97.gadadienai saņems Vidzemes reģiona policijas pārvaldes amatpersonas.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse, pasākums sāksies plkst.12 ar svētbrīdi Alūksnes evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Pēc tam pasākuma dalībnieki dosies uz Alūksnes kultūras centru, kur plkst.13 notiks pasākuma svinīgā daļa, kuras laikā uzrunas teiks Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Imants Mitrošenko, Alūksnes un Apes pašvaldību pārstāvji, kolēģi no Igaunijas policijas un citi klātesošie viesi.

Pēc svinīgām uzrunām tiks pasniegti apbalvojumi, un pasākuma laikā dalībniekus priecēs Alūksnes tautas teātris “Slieksnis”, kā arī Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris.