Ziņas

Sabiedrība

Apbalvos labākos velosipēdistiem draudzīgas infrastruktūras izveidotājus un veicinātājus

Kafejnīcā “Miit Coffee” rīt, 22.septembrī, tiks apbalvoti labākie velosipēdistiem draudzīgas infrastruktūras izveidotāji un veicinātāji, aģentūru LETA informēja kampaņas organizatora “Prospero Sabiedriskās attiecības” pārstāve Maija Trikule-Pleša.

Konkursa “Draudzīgs velosipēdistam” apbalvošanas ceremonijā tiks cildināti Latvijas pašvaldību un organizāciju pozitīvie velosipēdu infrastruktūras piemēri, bet drošām un ērtām velosipēdu novietnēm tiks piešķirtas kvalitātes zīmes “Draudzīgs velosipēdistam”.

Starp konkursa laureātiem kategorijā “Velosipēdam draudzīgas infrastruktūras izveide” ir uzņēmuma “Latvijas Mobilais telefons” velosipēdu novietnes Valmierā, Gulbenē, Cēsīs un Ogrē, Mārupes novada dome, Ādažu vidusskola, Rīgas Dzemdību nams, Latvijas Universitāte, kā arī citi uzņēmumi, pašvaldības un to iestādes.

Kategorijā “Velo satiksmi un velo kultūru veicinoša organizācija” par laureātiem atzīti Valmieras pilsētas pašvaldība, Kandavas novada dome, biedrība “Velo-Redele”, Baltijas Vides forums, tirdzniecības parks “Alfa” un dažādi citi uzņēmumi, pašvaldības un organizācijas.