Ziņas

Sports

Apbalvos Kocēnu novada labākos sportistus un trenerus

Pasākuma “Kocēnu novada sporta laureāts” par sasniegumiem sportā, kā arī par ieguldījumu sportiska un veselīga dzīvesveida veicināšanā 18.februārī tiks apbalvoti Kocēnu novada sportisti un treneri, aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes attīstības daļas vadītāja Inese Pabērza.

Šogad apbalvojumus saņems vairāk nekā 100 dažādu sporta veidu pārstāvji, kuri aizvadītajā gadā rezultatīvi startējuši dažāda mēroga sacensībās. Tāpat, ņemot vērā sportiskos sasniegumus, tiks paziņoti laureāti nominācijās “Gada sportists”, “Gada sportiste”, “Gada treneris” un “Gada sporta spēļu komanda”.

Arī sporta līdzjutējiem ir iespēja iesaistīties un noteikt aizvadītā gada populārāko sportistu, populārāko sporta spēļu komandu un populārāko sporta notikumu. Līdz 5.februārim Kocēnu novada dome savā interneta mājaslapā “kocenunovads.lv” organizē elektronisko balsošanu, kas norisināsies divās kārtās. Pirmās kārtas laikā līdz 29.janvārim iedzīvotāji varēs izvirzīt pretendentus apbalvojumu saņemšanai, bet pēc tam balsot par jau izvirzītajiem pretendentiem.