Ziņas

Sports

Andris Malkavs – “Lekrings” galvenais treneris

Pirms neilga brīža par spēlētāja karjeras beigām paziņoja Cēsu florbola komandas “Lek­rings” spēlētājs Andris Malkavs, pieredzējušākais un rezultatīvākais komandas spēlētājs, kurš Latvijas čempionāta augstākajā līgā sāka spēlēt pirms gandrīz 20 gadiem – 1998.gadā. Vērts atzīmēt, ka savas karjeras laikā spēlējis tikai “Lekringā”, kopā ar komandu izcīnot četrus čempiontitulus, vairākas sudraba un bronzas godalgas. A. Malkavs desmit gadus bijis valsts izlasē un spēlējis septiņos pasaules čempionātos pēc kārtas, arī pērn Rīgā notikušajā.

Statistika vēsta, ka 19 sezonās Andris Malkavs guvis 414 vārtus un izdarījis 398 rezultatīvas piespēles. Latvijas visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar 812 punktiem viņš ieņem sesto vietu.

Taču no florbola viņš nepazūd, jo pieņēmis jaunu izaicinājumu. “Lekrings” komanda vēsta, ka Andris Malkavs piekritis kļūt par komandas galveno treneri, šajā postenī nomainot vecāko brāli Arti Malkavu. Andrim ir pieredze trenera darbā, jo strādājis ar florbola klubu “Madona”, bet pēdējos gados bijis “Lekrings” pirmās līgas komandas konsultants.