Ziņas

Kriminālziņas

Amatas novadā no ekskavatora nozog dīzeļdegvielu

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 63 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 12 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēti trīs mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 12 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 11 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par sešiem ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietuši cilvēki. Reģistrēts viens gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 30 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 127 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Plašāk par atsevišķiem notikumiem, kas reģistrēti, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

5.maijā ap pulksten 13 Smiltenes novada Launkalnes pagastā, Silupos, 1949.gadā dzimušu sievieti sakodis suns. Sievietei sniegta medicīniskā palīdzība. Policija noskaidro apstākļus.

5.maijā saņemta informācija, ka laika posmā no 3. līdz 4.maijam Limbažu novada Katvaru pagastā, Pociemā, no kādas mājas kāpņutelpas nozagts bez uzraudzības atstāts brūnas krāsas velosipēds Convex Signal PS. Velosipēds nebija pieslēgts, kas ievērojami atviegloja garnadžu darbu. Policija noskaidro apstākļus.

5.maijā saņemta informācija, ka Amatas novada Skujenes pagastā no kādā īpašumā novietota ekskavatora nozagti 100 litri dīzeļdegvielas. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

4.maija vakarā Beverīnas novada Brenguļu pagastā, Brenguļos, kāds iereibis, 1982.gadā dzimis vīrietis nokritis no otrā stāva lodžijas. Cietušais ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

5.maijā pēc pulksten 21 Mazsalacas novada Sēļu pagastā, uz vietējas nozīmes autoceļa avarēja iereibuša vīrieša vadīta automašīna Opel Zafira. 1977.gadā dzimušais autovadītājs pie stūres bija sēdies 1,69 promiļu reibumā, turklāt bez tiesībām vadīt transportlīdzekli, kā rezultātā nespēja savaldīt automašīnu un, nobraucot no ceļa, ietriecās kokā. Negadījumā nav cietuši cilvēki, vien bojāta automašīna. Vadītājam par automašīnas vadīšanu reibumā un bez tiesībām draud kriminālatbildība.