Ziņas

Sports

Amatas kauss atrod īpašniekus

Kausa ieguvēji. Amatas kausu pludmales volejbolā šajā sezonā izcīnīja Gatis Slavēns un Rihards Lazdiņš.Foto: no albuma

Ar fināla posmu noslēgusies Amatas kausa izcīņa pludmales volejbolā. Vispirms komandas aizvadīja sešus posmus, lai noskaidrotu tās labākās, kas piedalīsies fināla posmā, kas svētdien notika Līvos.

Sporta līgā finālā sacentās sešas labākās komandas pēc kopvērtējuma, bet Atpūtas līgā    – astoņas komandas. Spēcīgākās līgas komandas cīnījās ne tikai par uzvaru fināla posmā, bet arī par vērtīgiem punktiem kopvērtējumā.

Fināla posmā Sporta līgā uzvarēja komanda “Pectoralis Major”, kurā spēlēja Gatis Slavēns/ Rihards Lazdiņš.    Otrajā vietā “Gluteus maximus” – Jēkabs Dzenis/ Patriks Pinka, bet trešajā – “Vietējie”- Artūrs Špirka/ Artis Dricka.

Nopietnāka cīņa par uzvaru kopvērtējumā šoreiz gan nebija, jo Slavēns/ Lazdiņš šajā sezonā Amatas kausa izcīņā piedalījās piecos posmos, ieskaitot finālu, četros svinēja uzvaru. Ņemot vērā, ka kopvērtējumā ieskaitīja četrus labākos rezultātus, viņiem pārliecinoša uzvara un Amatas ceļojošais kauss.

Atpūtas līgā finālā posmā uzvarēja komanda “Haubices” – Jānis Ontužāns/ Ēriks Bauers, otrajā vietā “”Nesit autā” – Edijs Ločmelis/ Mārtiņš Karlsons, bet trešajā “Emīla nedarbi” – Linda Puriņa/ Emīls Āboltiņš.