Ziņas

Sports

Amatā savs pludmales volejbola turnīrs

Šovasar pirmo reizi Amatas novadā tika organizēts pludmales volejbola turnīrs, kas norisinājās sešos posmos. Lielais fināls Līvos aizvadīts 20. augustā, kur startēja 16 labākās komandas.

Amatas novada kausa izcīņā pludmales volejbolā pirmajā vietā ierindojās komanda “Gateris” (Vilnis Tinuss/Artis Dricka), otrā vieta – “Jaunpienācēji” (Andris Dolženko/Ralfs Punāns) un trešā vieta – “Vietējie” (Aigars Kalniņš/Patriks Pinka).

Amatas novada sporta koordinators Ēriks Bauers “Druvai” stāsta, ka pagājušajā gadā Līvos tika organizēts viens volejbola posms, bet šis gads nāca ar izaicinājumu organizēt savu Amatas novada kausa izcīņu pludmales volejbolā. Līdz šim līdzīgas sacensības rīkoja Cēsīs un Priekuļos. Jāteic, ka viss mums izdevās un komandu interese bija liela. Turklāt savus turnīrus rīkojām svētdienās un raudzījāmies, lai tie nepārklājas ar citām sacensībām,” saka Ē. Bauers un norāda, ka kopā visa turnīra laikā piedalījās 33 volejbola komandas.

Tāpat Ē. Bauers norāda – ir jau skaidrs, ka šāds turnīrs tiks organizēts arī nākamajā vasarā. Turklāt pludmales volejbola posmi norisināsies gan iekārtotajos volejbola laukumos Līvos Drabešu pagastā, gan jaunizveidotajos divos volejbola laukumos Nītaures pagastā.

“Iecere nākamgad ir atklāt vēl vienu volejbola laukumu Ieriķos, bet droši var sacīt, ja pagastā šāds laukums tiek izveidots, rodas arī jauniešu interese par volejbola spēlēšanu. Tas nozīmē, ka šāda iespēja ir vienkārši jārada, tad arī netrūks laika pavadīšanas iespēju sportojot,” domās dalās Ē. Bauers.

Šogad Amatas novada volejbola turnīrs norisinājās no 12. jūnija līdz 20. augustam.