Ziņas

Sabiedrība

Amata pienākumus pārtrauc pildīt Burtnieku novada domes priekšsēdētāja vietnieks

Šodien Burtnieku novada domes sēdē deputāti nolēma no Burtnieku novada domes priekšsēdētāja vietnieka amata atbrīvot Raimondu Indrānu (“Vidzemes partija”).

Kā aģentūru LETA informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Arita Rudzīte, lēmums par viņa atbrīvošanu tika pieņemts tādēļ, ka 5.augustā Indrāns uzrakstīja atlūgumu. Nu jau bijušais domes priekšsēdētāja vietnieks turpmāk Burtnieku novada domē strādās kā deputāts.

“Šogad jau trijās domes sēdēs tika izskatīts jautājums par manu atstādināšanu. Šāda nervoza priekšvēlēšanu gaisotne nenāk par labu ne produktīvam darbam domē, ne manai veselībai. Atbrīvošanai no amata vajadzēja notikt jau iepriekšējā domes ārkārtas sēdē, 5.augustā, kad pāris koalīcijas deputāti ar opozīciju bija vienojušies par šādu notikumu gaitu. Tomēr pirms ārkārtas sēdes tapa politiķu cienīgs sauklis “jāsaglabā tas (koalīcija), ko nupat izjaucām.” Tieši tāpēc arī pēc šīs sēdes es nolēmu iesniegt atlūgumu. Taču, neraugoties uz to, ka vairs nebūšu priekšsēdētāja vietnieks, priecājos par paveiktajiem darbiem. Tāpat ceru, ka ieceres un iesāktos darbus man vēl būs iespējas kādreiz turpināt vai arī tos pabeigs kāds cits,” atklājis Indrāns.

Lēmums par jaunu Burtnieku novada domes priekšsēdētāja vietnieku, visticamāk, tiks pieņemts kādā no nākamajām novada domes sēdēm.