Ziņas

Kriminālziņas

Alūksnes tiesā skatīs lietu pret diviem Ukrainas pilsoņiem par vjetnamiešu nelikumīgu pārvietošanu pāri robežai

Šodien un 12.aprīlī Alūksnes rajona tiesa rakstveida procesā skatīs krimināllietu, kurā divi Ukrainas pilsoņi apsūdzēti par sešu Vjetnamas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Kopumā Alūksnes rajona tiesai nodotas divas lietas. Vienā no krimināllietām pieciem vīriešiem uzrādītas apsūdzības par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu personu grupā, savukārt otrā krimināllietā pie kriminālatbildības saukti divi Ukrainas pilsoņi par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu personu grupā un sešu Vjetnamas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai, aģentūru LETA informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Saskaņā ar vienošanās protokoliem apsūdzētie 16.martā nelikumīgi šķērsoja Krievijas un Latvijas robežu kādā Alūksnes novada pagastā. Minētās personas aizturēja robežsardzes darbinieki.

Ar apsūdzētajām personām šā gada marta otrajā pusē ir noslēgtas vienošanās par vainas atzīšanu un sodu. Prokuratūra nosūtījusi ierosinājumu tiesai par minēto vienošanos apstiprināšanu.