Ziņas

Sports

Alūksnes ezerā notiks ātrumlaivu sacensības

Alūksnes ezerā 18.jūlijā un 19.jūlijā notiks starptautiskas sacensības ūdens motosportā, kurās par Eiropas un Baltijas čempionāta godalgām sacentīsies ātrumlaivu piloti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Polijas, aģentūru LETA informēja Alūksnes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

18.jūlijā Pilssalā pie pašvaldības aģentūras “ALJA” ēkas notiks pasākuma svinīgā atklāšana, savukārt sacensību starts plkst.13. Savukārt 19.jūlijā sacīkstes notiks no plkst.10, un tās noslēgsies ar apbalvošanas ceremoniju turpat Pilssalā.

Sacensības notiks vairākās laivu klasēs, un visi sportisti savu meistarību pierādīs divu dienu garumā. Dalībnieku pulkā, kā allaž, būs arī Alūksnes ūdens motosporta kluba “Nord Ost” komanda, tādēļ alūksnieši īpaši aicināti vērot sacīkstes un just līdzi savējiem.

Ieeja uz sacensībām ir brīva, tās varēs vērot gan Pilssalā, gan citviet iekšezera tuvumā – no pussalas, parka, tiltiem. Skatītājiem gan jāņem vērā drošības nosacījumi un sacensību rīkotāju norādījumi. Sestdien no plkst.8 līdz 21 un svētdien no plkst.8 līdz 18 būs slēgts Alūksnes iekšezers pārējiem ūdens transporta līdzekļiem.

18.jūlijā Alūksnē notiks arī Latvijas Puķu draugu saiets un tā laikā Pilssalas stadionā no plkst.8 līdz 19 būs stādu, dārzkopības, biškopības produkcijas un amatniecības darinājumu tirdziņš, parkā pie Alūksnes Jaunās pils būs aplūkojami floristikas plenēra “Sirds uzzied Alūksnē!” dalībnieku veidotie darbi. Savukārt plkst.21 Pilssalas estrādē uz atpūtas vakaru aicina grupas “GINC& ES”, “Forte”, “Transleiteri”, Rasels un Sabīne Berezina, DJ DWEEN.

Ņemot vērā prognozējamo viesu lielo skaitu Alūksnē minētajos datumos, pašvaldība aicina autovadītājus būt uzmanīgiem satiksmes dalībniekiem un iespēju robežās, dodoties uz pasākumiem, pārvietoties kājām.