Ziņas

Sabiedrība

Alūksnē pārrunāta sadarbība starp Aizsardzības ministriju un novada pašvaldību par infrastruktūras uzlabošanu pilsētā

Šodien Alūksnes novada pašvaldību apmeklēja Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons, lai pārrunātu sadarbību starp Aizsardzības ministriju un Alūksnes novada pašvaldību jautājumos, kuri skar infrastruktūras uzlabošanu pilsētā.

Kā aģentūru LETA informēja Alūksnes novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Druvis Mucenieks, domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis (ZZS) sarunas gaitā atklāja, ka, lai arī armija bijusi Alūksnē kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, tās pienesums pilsētas infrastruktūrā bijis neliels. Viņš uzsvēra, ka ir izveidojusies ļoti cieša un sekmīga sadarbība starp pašvaldību, Zemessardzi un Kājnieku skolu, un izteica cerību veicināt sadarbību arī ar ministriju. Dukulis norādīja, ka Alūksnes novada pašvaldība ir atvērta jebkura jautājuma kopīgai risināšanai.

Tikšanās laikā piedalījušies arī pārstāvji no 31. Zemessardzes bataljona un Kājnieku skolas

Valsts sekretārs pauda apņēmību uzlabot sadzīves apstākļus un infrastruktūru Kājnieku skolā, kas ir Latvijas armijas vizītkarte jauniesaucamajiem kareivjiem. Tāpat viņš uzvēra, ka Aizsardzības ministrijas prioritāte ir atbalsts pašvaldībām, kuru teritorijās atrodas militārie objekti.

Aizvadītajā Alūksnes novada domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par sadarbību un kopīgu projektu realizāciju ar Aizsardzības ministriju. Pirmais no plānotajiem sadarbības projektiem saistīts ar ūdensvada izbūvi Rijukalna un Vējakalna ielā.