Ziņas

Sabiedrība

Alūksnē pabeigta Ganību un Rūpniecības ielu pārbūve

Alūksnē ekspluatācijā nodotas pārbūvētās Ganību un Rūpniecības ielas, taču aizvien turpinās ražošanas un noliktavas ēkas būvdarbi Rūpniecības ielā 1A, aģentūrai LETA pavēstīja Alūksnes novada pašvaldības pārstāvis Druvis Mucenieks. Projekta “Alūksnes pilsētas rūpnieciskās apbūves teritorijas attīstība 1.kārta”, kurā laikā norit būvdarbi, kopējās izmaksas ir 2,37 miljoni eiro, no tiem 1,83 miljoni ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums.

Projekta laikā Alūksnē ir veikta Rūpniecības un Ganību ielas pārbūve 1,49 kilometru garumā, bet industriālās teritorijas izbūve vēl turpinās. Šajā teritorijā projekta ietvaros paredzēts ierīkot industriālo laukumu 0,35 hektāru platībā un izbūvēt angāra tipa ēku ar atsevišķām biroja un saimniecības telpām, darbinieku telpām un labierīcībām 998 kvadrātmetru platībā.

Rūpniecības ielā 1A jau pabeigta iekšsienu mūrēšana un uzsākti to apdares darbi. Noslēgušies arī jumta siltināšanas darbi un nosedzošā profila montāža. Šonedēļ objektā sākta ārējā lietus notekūdeņu kanalizācijas izbūve, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbi.