Ziņas

Uzņēmējdarbība

Alūksnē notiks Uzņēmējdarbības atbalsta centra atklāšana

Alūksnes Kultūras centra ēkā 9.oktobrī plkst.11 atklās Uzņēmējdarbības atbalsta centru un notiks diskusija “Investīciju nozīme reģionu ekonomiskās izaugsmes veicināšanai”.

Kā aģentūru LETA informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka, diskusijā aicināti piedalīties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības un Ekonomikas ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Lauku atbalsta dienesta, Latvijas Lauku konsultāciju centra, Vidzemes plānošanas reģiona, Latgales uzņēmējdarbības atbalsta centra, Vidzemes reģiona pašvaldību pārstāvji un uzņēmēji.

Diskusijā, kurā par investīciju nozīmi reģionu izaugsmes veicināšanā runās pārstāvji no ministrijām un citām iepriekš minētajām iestādēm, vietējie uzņēmēji varēs izteikt savus vērtējumus un uzdot interesējošos jautājumus.

Dalībai pasākumā jāpiesakās līdz 5.oktobrim, sazinoties ar Alūksnes novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti Sanitu Ausēju pa tālruni 25425222 vai e-pastu “sanita.auseja@aluksne.lv”. Pasākuma dalībnieku ierašanās un reģistrācija – no plkst.10.30 līdz 11.

Līdz ar šo pasākumu Alūksnes Kultūras centra ēkā pašvaldība uzsāks arī Uzņēmējdarbības atbalsta centra darbību, tādēļ pašvaldība aicina novada uzņēmējus piedalīties šajā pasākumā, iepazīties ar centra telpām un iespējām izmantot tās tikšanos, semināru un prezentāciju organizēšanai. Pašvaldība ar šo diskusiju atsāks arī regulāru domes priekšsēdētāja tikšanos ar uzņēmējiem rīkošanu.

Jau 13.oktobrī plkst.11 Uzņēmējdarbības atbalsta centrā Alūksnes novada pašvaldība aicina novada mājražotājus, amatniekus un citus interesentus uz tikšanos par mājražotāju tirgus darbību un attīstību novadā. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 25425222 vai elektroniski “sanita.auseja@aluksne.lv”.

Pēc Uzņēmējdarbības atbalsta centra atklāšanas Vidzemes reģiona pašvaldību pārstāvji pulcēsies Alūksnes Mākslas skolas telpās, kur notiks arī Vidzemes plānošanas reģiona kopsapulce un Attīstības padomes sēde.