Ziņas

Uzņēmējdarbība

Alūksnē notiek seminārs par tūrisma pakalpojuma kvalitāti un mārketingu

Noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu, šodien Alūksnē notiek bezmaksas seminārs “Tūrisma pakalpojuma kvalitāte un mārketings”, aģentūru LETA informēja pašvaldības pārstāve Evita Aploka.

Seminārā piedalīties aicināti Alūksnes novada tūrisma nozarē strādājošie uzņēmēji, īpaši viesu izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, kā arī ar tūrismu saistīto pašvaldības iestāžu darbinieki un citi interesenti.

Seminārs, ko organizē Alūksnes novada pašvaldība, Alūksnes tūrisma informācijas centrs un biedrība “Alūksnes lauku partnerība”, notiek Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē no plkst.9 līdz 16.

Semināra laikā par finansējumu, kas pieejams uz vietējiem resursiem balstītu tūrisma pakalpojumu attīstībai, informēs biedrības “Alūksnes lauku partnerība” koordinatore Santa Harjo-Ozoliņa.

Vidzemes Augstskolas docents, tūrisma jomas eksperts Juris Smaļinskis, kurš sadarbojas arī ar Latvijas Lauku tūrisma asociāciju “Lauku ceļotājs”, sniegs dažādus ieteikumus tūrisma pakalpojumu sniedzējiem par atvērtību viesiem, analizēs biežāk pieļautās kļūdas tūristu uzņemšanā, kvalitātes jautājumus lauku tūrismā, runās par to, kā sasniegt klientu un komunicēt ar to, kā arī informēs par aktualitātēm lauku tūrismā.

Semināra otrajā daļā komunikācijas konsultante Liene Kupča sniegs padomus, kā veidot un sadarboties veiksmīgu tūrisma pakalpojumu radīšanā un kā izmantot komunikāciju un mārketingu tūrisma nozarē, uzsverot, ka ir svarīgi ne tikai radīt tādus tūrisma produktus un pakalpojumus, kuri piesaista viesus, ir atšķirīgi un unikāli, bet arī tādus, kuru mārketinga aktivitātes rodas dabiski un ļauj attīstīties uzņēmējdarbībai, novadam un reģionam kopumā.

Semināra laikā Alūksnes novada pašvaldība godinās arī sadarbības partnerus Tūrisma rallija organizēšanā.