Ziņas

Kriminālziņas

Alūksnē, kādā kāpņu telpā atrasts vīrietis ar durtu brūci

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 69 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļa stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens autovadītājs. Noformēti 87 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 41 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

10.jūnijā pulksten 16:14 Pārgaujas novadā, Stalbes pagastā uz autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 43. kilometrā, kāds vīrietis vadot automašīnu “BMW” nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī, kā rezultātā automašīna apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs. Nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

10.jūnijā pulksten 16:33 Alūksnes novadā, Alūksnē, kādā kāpņu telpā atrasts vīrietis ar durtu brūci. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē. Saistībā ar noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēts, kāds 1958.gadā dzimis vīrietis. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

9.jūnijā pulksten 19:20 tika saņemta informācija no ārstniecības iestādes par to, ka Limbažu novadā, Skultes pagastā, kādā īpašumā vīrietim iešauts rokā. Policijai ierodoties notikuma vietā tika aizturēts 1965.gadā dzimis vīrietis, vīrieša īpašumā tika izņemti vairāki nereģistrēti ieroči kā arī medību ieroču patronas. Policijā uzsākts kriminālprocess un skaidroti notikušā apstākļi.