Ziņas

Sabiedrība

Alūksnē avārijā cietuši divi mazi bērni, Amatas novadā – jaunietis

Vakar Alūksnē vieglās automašīnas un mikroautobusa sadursmē cietuši trīs cilvēki, kuru vidū bijis arī zīdainis un četrus gadus veca meitene.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka Tirgotāju ielā 1989.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Audi A6”, sadūrās ar mikroautobusu “VW Multivan”, kas brauca pa galveno ceļu un kuru vadīja 1963.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā tika nogādāti transportlīdzekļu pasažieri – 2015.gadā dzimusi meitene, 2011. gadā dzimusi meitene un 1961.gadā dzimusi sieviete.

Savukārt Amatas novadā vakar divu vieglo automašīnu sadursmē cietuši trīs cilvēki, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Negadījums noticis neilgi pēc plkst.14 Drabešu pagastā, autoceļa Līvi-Kārļi 4.kilometrā. Saduroties divām vieglajām automašīnām, cietis 16 gadus vecs jaunietis, kā arī 43 un 62 gadus vecas sievietes. Visi cietušie hospitalizēti.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijā, Amatas novadā notika frontāla sadursme starp automašīnu “VW Passat”, kuru vadīja 1952.gadā dzimis vīrietis, un automašīnu “Audi A80”, kuru vadīja 1971.gadā dzimusi sieviete.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 72 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 18 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrēta 31 avārija, kurās cietuši pieci cilvēki.