Ziņas

Izklaide

Alūksnē ar pasākumu “Pats skani, līdzi skani” ieskandinās dziesmu un deju svētkus

Piektdien, 29.maijā, Alūksnē novada skolēnu kolektīvi ieskandēs XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus pasākumā “Pats skani, līdzi skani!”, parādot daļu no šovasar gaidāmo svētku repertuāra.

Kā aģentūru LETA informēja Alūksnes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka, Alūksnes novada bērnu un jauniešu svētki sāksies no plkst.13 pie Alūksnes Jaunās pils, kad visiem dalībniekiem būs pieejamas dažādas aktivitātes – rotaļu programma, brīvā skatuve, “Z(in)oo centra” darbnīcas, kā arī izzinošā darbnīca Alūksnes muzejā, praktiskās darbnīcas Alūksnes Mākslas skolā, piepūšamās atrakcijas un iespēja fotografēties pie Dziesmu svētku plakāta.

Plkst.16 Lielā Ezera ielas skvērā notiks Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestra koncerts, bet 16.30 – deju kolektīvu koncerts uz Lielā Ezera ielas. Deju priekšnesumus skatītājiem rādīs 20 novada deju kolektīvi.

Vēlāk, plkst.17.10, svētku dalībnieki dosies gājienā no skvēra uz Alūksnes Jauno pili, pie kuras noritēs koru, džambu un mūsdienu deju koncerts. Koncertā piedalīsies vairāk nekā 250 koristi, kopā ar viņiem dziedās arī 1. līdz 4.klašu kori, kas nav Dziesmu un deju svētku dalībnieku pulkā, un mazie muzikālie kolektīvi. Koncerta noslēgumā izskanēs muzikāls sveiciens no Amandas Bašmakovas.

Pasākuma norises nodrošināšanai piektdien, 29.maijā, būs slēgta satiksme vairākās ielās Alūksnes centrā. Lielā Ezera ielā, posmā no Tirgotāju ielas līdz Pils ielai, autotransporta kustība nenotiks laikā no plkst.13 līdz 14 un no 15.30 līdz 17.30. Pils iela no Lielā Ezera ielas līdz Rijukalna ielai būs slēgta no plkst.16.30 līdz 17.30, bet no Ojāra Vācieša ielas līdz Rijukalna ielai – no plkst.17.30 līdz 19.

LETA