Ziņas

Sabiedrība

Alojas novadā VUGD palīdz diviem cilvēkiem, kuri apmaldījās mežā

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23.septembra plkst. 6.30 līdz 24. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Alojas novada Alojas pagastā, kur divi cilvēki bija apmaldījušies mežā. Izmantojot VUGD autocisternas skaņas un gaismas līdzekļus, kā arī sazinoties ar cilvēkiem pa tālruni, viņiem tika norādīts pareizais virziens izkļūšanai no meža. Izsaukums uz notikumu tika saņemts plkst. 20.17 un plkst. 21.20 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Lai došanās un atrašanās mežā nebeigtos ar apmaldīšanos, pamatīgu izbīli vai pat veselības un dzīvības apdraudējumu, VUGD aicina iedzīvotājus rūpēties par savu drošību pirms došanās mežā! Ja saprotat, ka pašu spēkiem nespēsiet izkļūt no meža, negaidiet tumsas iestāšanos, zvaniet glābējiem pa tālruni 112 un nosauciet pēc iespējas konkrētākus orientierus!