Ziņas

Kriminālziņas

Alojas novadā no veikala nozagtas cigaretes un alkohols

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 71 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, kur divos no gadījumiem trīs cietušas personas tajā skaitā viens bojā gājušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens velosipēda vadītājs. Noformēti 84 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 69 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

23.oktobrī pulksten 23:35 Gulbenes novadā Stāmerienas pagastā ceļu satiksmes negadījumā tika iesaistīta automašīna “Audi”. Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā iebrauca kokā. Negadījumā cieta divas personas. Abi nogādāti medicīnas iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā negadījuma apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.

23.oktobrī pulksten 18:27, Varakļānu novadā, Varakļāni kāda persona, vadot traktoru sakabē ar piekabi, pie pagaidām nenoskaidrotiem apstākļiem, nobrauca no ceļa braucamās daļas un izraisīja sadursmi ar stāvēšanai novietotu automašīnu. Notikuma vietā mediķi konstatēja traktora vadītāja nāvi. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.

Aizvadītajā naktī konstatēts, ka Alojas novadā, izsitot loga stiklu, iekļūts veikalā, kur, iespējams, nozagtas cigaretes un alkohols. Zaudējumus un apstākļus policija skaidro. Policijā uzsākts kriminālprocess.